ZAJĘCIA      KADRA      REGULAMIN      CENNIK      GALERIA      KONTAKT

Pole

Dance

Exotic

Pole

 

Stretching

Kalistenika dla kobiet

zajęcia na czterech poziomach zaawansowania - od stopnia podstawowego, do levelu master. Rozpoczynając swoją przygodę z pole dance zaczynamy od zajęć na najniższym poziomie zaawansowania, dzięki temu pod okiem instruktora przygotowujemy nasze ciało do trudniejszych elementów, jakie czekają na nas na kolejnym etapie zaawansowania.

Jeżeli trenujesz już pole dance, ale chcesz zapisać się na zajęcia, nie masz pewności, na jakim etapie powinnaś się znaleźć - napisz, zadzwoń - wybierzemy wtedy dogodny termin, aby móc sprawdzić Twoje umiejętności oraz jak najlepiej dopasować Cię do konkretnych zajęć.

Ten rodzaj zajęć skierowany jest do wszystkich osób, także tych, które niekoniecznie chcą uczyć się trików i akrobacji na rurce. Zajęcia te to nauka zmysłowego poruszania, wyczuwania rytmu, płynnych przejść pomiędzy obrotami oraz budowanie pewności siebie w tańcu i nie tylko. OBOWIĄZKOWE są buty, tzw. szklanki, a więc buty na wysokim obcasie i platformie, z niebrudzącą gumową podeszwą, oraz nakolanniki.

zajęcia, podczas których poznajemy ćwiczenia rozciągające, poprawiające naszą elastyczność oraz wpływające na ogólną kondycję. W zajęciach uczestniczyć może każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Jeżeli marzysz o zrobieniu mostka, lub też chcesz w końcu zrobić "sznurek" - zapraszamy! W związku z otwartym

charakterem zajęć oraz ograniczoną liczbą miejsc - zajęcia objęte są zapisami z tygodniowym wyprzedzeniem.

Zajęcia z kalisteniki dla kobiet uprawiających pole dance mają charakter wzmocnienia tych partii

mięśni, które angażują się podczas skomplikowanych figur na rurce pionowej. Ćwiczenia tylko i

wyłącznie z ciężarem swojego ciała poprawiające nie tylko siłę chwytu, ale także wytrzymałość

izometryczną ciała podczas treningów pole dance.

VERTICATS Szkoła Pole Dance Bereniki Nienadowskiej             Pl. Powstańców Śląskich 1/27        53-329 Wrocław          tel. 534 992 222